01
Červenec
2022
|
10:00
Europe/Amsterdam

Venkovní stínění VELUX za nižší cenu a už za 2 dny u vás doma!

Shrnutí

Střešní okno přináší výhody přirozeného světla přicházejícího shora a v zimě i solární zisky. V létě naopak musíme chránit interiér před přehříváním pomocí venkovního stínění. Elegantním řešením je solárně poháněná lehká venkovní roleta VELUX, která v místnosti udrží příjemné klima a navíc ji zatemní. Nyní ji koupíte o čtvrtinu levněji – a díky dvoudenní dodací lhůtě si už brzo můžete doma užívat příjemný chládek. 

V minulosti jsme se z pohledu tepelného komfortu starali pouze o vytápění v zimě a na letní počasí jsme se jedině těšili. Dnes už každý pátý Evropan čelí nepříjemnému přehřívání svého interiéru v době letních veder. Majitelé střešních oken by měli horku předcházet pořízením venkovních stínicích doplňků, díky nimž citelně sníží vnitřní teplotu a zároveň ušetří za provoz klimatizace. 

Účinek venkovního stínění spočívá v efektivní prevenci. Když slunečním paprskům zabráníme zahřát okenní skla, nemohou přenášet teplo dál a ohřívat vzduch v místnosti. Právě tak funguje lehká venkovní roleta VELUX na solární pohon – účinně zablokuje sluneční záření a udrží letní horko venku. Je vyrobena z pevné a nepropustné tkaniny potažené PVC a vyztužené hliníkovými lamelami, takže je velmi odolná a nevyžaduje žádnou údržbu. Dokáže zatemnit interiér pro dokonalý noční spánek i zdřímnutí během dne. Zároveň zajistí soukromí a utlumí hluk z deště.  

Lehká venkovní roleta na solární pohon je velmi elegantní, má antracitovou barvu a moderní subtilní design. Kdo ji má doma, oceňuje hlavně komfortní dálkové ovládání s tichým chodem a plynulým polohováním. Motor je poháněn energií ze slunce, proto není potřeba přivádět k oknu elektřinu a instalace rolety bude snadná a rychlá. Fotovoltaický článek je dokonale integrovaný v horním rámu a funguje na bázi denního světla, čili zcela spolehlivě za každého počasí. Samozřejmostí je možnost ovládání přes mobilní aplikaci VELUX App Control nebo zapojení do inteligentního systému VELUX ACTIVE, který se automaticky stará o zdravé vnitřní prostředí.  

Vyřešte problém s letním horkem jednou provždy! Od 1. července 2022 koupíte lehkou venkovní roletu VELUX o čtvrtinu levněji a s dodací lhůtou pouhé 2 dny.  

www.velux.cz/lehka-venkovni-roleta 

O společnosti VELUX

Skupina VELUX již 80 let vytváří lepší podmínky bydlení pro lidi na celém světě tím, že jim umožňuje maximálně využít denní světlo a čerstvý vzduch přicházející střechou. Náš výrobní program zahrnuje střešní okna a světlíky, dekorativní žaluzie, produkty stínicí slunce a rolety, jakož i instalace a inteligentní řešení pro domy. Tyto produkty pomáhají zajistit zdravé a udržitelné klima v interiéru, kde lidé pracují, učí se, bydlí, nebo si hrají. Pracujeme v globálním měřítku – prodáváme a vyrábíme ve více než 40 zemích a máme na celém světě asi 10 200 zaměstnanců. Skupinu VELUX vlastní VKR Holding A/S, společnost s ručením omezeným zcela vlastněná neziskovými charitativními nadacemi (THE VELUX FOUNDATIONS) a rodinou. V roce 2017 měl VKR Holding celkový obrat 2,5 miliardy eur a nadace VELUX poskytly charitativní dary ve výši 168 milionů eur. Další informace naleznete na adrese www.velux.com.