09
Září
2020
|
10:24
Europe/Amsterdam

VELUX na Zlín Film Festivalu 2020

Shrnutí

Na 60. ročníku filmového festivalu pro děti a mládež ve Zlíně nechyběl ani stánek VELUX. Děti měly velký zájem o „filmový“ fotokoutek i praktickou soutěž, ve které si vyzkoušely práci se střešním oknem.

Film Festival Zlín je tradičně obrovským lákadlem pro rodiny s dětmi a výjimkou nebyl ani letošní jubilejní 60. ročník. Součástí doprovodného programu byla zóna pro kreativní a interaktivní tvoření, kde na šesti stanovištích děti plnily různé úkoly a procvičovaly své dovednosti. Na stánku VELUX je čekala praktická zkušenost s montáží střešního okna, do které se s velkým nadšením pustili kluci i holky. Od pátku do neděle děti zavrtaly do úhelníků střešních oken několik tisíc vrutů. Vše samozřejmě probíhalo pod dohledem odborníků VELUX a malí montážníci po úspěšném splnění úkolů na všech stanovištích získali zasloužené odměny.

Velmi populární atrakcí byl tematický fotokoutek VELUX „okno plné hvězd“. Děti si vybíraly oblíbené pozadí a nechávaly se vyfotit s motivem filmového pásu jako opravdové hvězdy stříbrného plátna. Za tři dny si své hvězdné fotky odneslo přes 1600 dětí.

Někteří rodiče využili přítomnosti specialistů a zajímali se o střešní okna i další výrobky. Všichni dostali informace o sortimentu a službách, které společnost VELUX nabízí. Ale v hlavní roli tentokrát byli malí návštěvníci, kteří si i díky krásnému počasí akci opravdu užili.

O společnosti VELUX

Už téměř 80 let skupina VELUX vytváří lepší životní podmínky lidem na celém světě a zpřístupňuje jim denní světlo a čerstvý vzduch střešními okny. V našem výrobním programu jsou střešní okna a výrobky pro prosvětlení ploché střechy i široká škála ozdobných prvků a žaluzií, rolet, instalačních řešení a inteligentních ovládacích prvků pro domácnosti. Tyto produkty přispívají k zajišťování zdravého a udržitelného prostředí v interiérech pro práci a studium i hru a potěšení. Fungujeme globálně – prodáváme a vyrábíme ve více než 40 zemích a na celém světě zaměstnáváme na 9 500 lidí. Vlastníkem skupiny VELUX je společnost VKR Holding A/S, jejíž akcie drží několik nadací a rodina. Další informace naleznete na webových stránkách www.velux.cz.