05
Září
2018
|
13:11
Europe/Amsterdam

VELUX na festivalu Future port Prague

Víte o tom, že až 90 % svého času trávíme uvnitř budov? Opusťte na chvíli svou kancelář a přijďte navštívit festival Future Port Prague a dozvědět se něco o virtuální realitě, umělé inteligenci, 3D tisku – anebo o tom, jak mít zdravý domov. Automaticky.

Ve stánku společnosti VELUX Vám představíme žhavou novinku VELUX ACTIVE with NETATMO – inteligentní systém ovládání střešních oken, rolet a žaluzií s pomocí chytrých senzorů a mobilní aplikace kompatibilní i s Apple HomeKit. Do problematiky chytré domácnosti Vás svým osobitým způsobem zasvětí přímo Petr Mára, nejznámější expert na Apple řešení u nás.

Systém VELUX ACTIVE můžete na místě sami vyzkoušet a odborníci společnosti VELUX také rádi odpoví na všechny Vaše dotazy.

Těšíme se na Vás ve čtvrtek 6. září 2018 v 11.15 nebo ve 14 hodin.

O společnosti VELUX

Již 75 let skupina VELUX vytváří lepší životní podmínky lidem na celém světě a zpřístupňuje jim denní světlo a čerstvý vzduch střešními okny. V našem výrobním programu jsou střešní okna a výrobky pro prosvětlení ploché střechy i široká škála ozdobných prvků a žaluzií, rolet, instalačních řešení a inteligentních ovládacích prvků pro domácnosti. Tyto produkty přispívají k zajišťování zdravého a udržitelného prostředí v interiérech pro práci a studium i hru a potěšení. Fungujeme globálně – prodáváme a vyrábíme ve více než 40 zemích a na celém světě zaměstnáváme na 9 500 lidí. Vlastníkem skupiny VELUX je společnost VKR Holding A/S, jejíž akcie drží několik nadací a rodina. Další informace naleznete na webových stránkách www.velux.cz.