26
Srpen
2020
|
11:07
Europe/Amsterdam

Ochrana před teplem pro VELUX GGLS 3v1

Shrnutí

Letošní novinka značky VELUX – unikátní střešní okno "3 v 1" – poskytuje mimořádnou porci denního světla. Nyní je pro VELUX GGLS 3v1 k dispozici také speciální řešení proti přehřívání v podobě venkovních markýz.

VELUX GGLS 3v1 je kombinací tří střešních oken v jednom extra štíhlém rámu. Na první pohled zaujme exkluzivním designem a současně vysokou funkčností – sestava tří oken nabízí dokonalé prosvětlení i široký výhled. Nově si k ní majitelé mohou dokoupit také venkovní stínění, které jim v horkých letních dnech pomůže udržet doma příjemné klima. Venkovní stínicí prvky totiž zastaví sluneční záření ještě před okenní tabulí, čímž zabrání jejímu zahřátí a teplo se nepřenese dál do interiéru.

Venkovní stínění pro VELUX 3v1 je k dispozici v podobě sady tří manuálně ovládaných venkovních markýz. Jednoduchá montáž probíhá z interiéru, bez nutnosti vylézt na střechu. Markýzy se ovládají samostatně, pro každé okno zvlášť. Představují účinnou ochranu před teplem, ale díky průhledné látce zároveň propouštějí do místnosti světlo a umožňují výhled. Venkovní markýzy lze kombinovat s vnitřními stínicími doplňky, které regulují příliv světla nebo úplně zatemní místnost.

Kompletní sadu markýz pro VELUX 3v1 můžete objednávat přes běžné prodejní kanály nebo e-shop VELUX pod označením MOP.

O společnosti VELUX

Téměř 80 let skupina VELUX vytváří lepší životní podmínky lidem na celém světě a zpřístupňuje jim denní světlo a čerstvý vzduch střešními okny. V našem výrobním programu jsou střešní okna a výrobky pro prosvětlení ploché střechy i široká škála ozdobných prvků a žaluzií, rolet, instalačních řešení a inteligentních ovládacích prvků pro domácnosti. Tyto produkty přispívají k zajišťování zdravého a udržitelného prostředí v interiérech pro práci a studium i hru a potěšení. Fungujeme globálně – prodáváme a vyrábíme ve více než 40 zemích a na celém světě zaměstnáváme na 9 500 lidí. Vlastníkem skupiny VELUX je společnost VKR Holding A/S, jejíž akcie drží několik nadací a rodina. Další informace naleznete na webových stránkách www.velux.cz.