19
Leden
2021
|
14:52
Europe/Amsterdam

Navštivte nás na Stavebním veletrhu ONLINE

Shrnutí

První český Stavební veletrh ONLINE začíná už 22. ledna. Kde? Klidně i u vás doma!

Stačí se připojit přes počítač, tablet nebo telefon a můžete listovat v nabídce. Mezi desítkami virtuálních stánků najdete také VELUX – nejen naše výrobky, ale i spoustu informací ke stažení a hlavně odborníky ochotné poradit právě vám. Vstupenku zdarma získáte po registraci zde. Neváhejte dlouho – počet vstupenek je omezen a veletrh bude otevřen jen dva dny, 22. a 23. ledna vždy od 9:00 do 18:00.

Co pro vás na premiérový ONLINE veletrh chystáme? Představíme nový virtuální showroom VELUX, ve kterém si kdykoliv, pohodlně a zcela bezpečně prohlédnete všechny naše výrobky. Seznámíme vás s letošní novinkou – střešním oknem nový Standard Plus s trojsklem za dostupnou cenu. Poradíme, jak si správným stíněním zajistit příjemné vnitřní prostředí po celý rok. A předvedeme naši specialitu – výrobky pro dálkové ovládání a chytrou domácnost. Inteligentní systém řízení zdravého vnitřního prostředí VELUX ACTIVE with NETATMO navíc můžete vyhrát ve veletržní soutěži.

Všechny své otázky můžete ve video hovorech konzultovat přímo s našimi odborníky. Těšíme se na vás na ONLINE stánku VELUX od 22. do 23. ledna.

O společnosti VELUX

Již téměř 80 let společnost VELUX Group vytváří lepší životní prostředí pro lidi po celém světě tím, že jim pomáhá zpřístupňovat co nejvíce denního světla a čerstvého vzduchu skrze střechu. Produktový program společnosti zahrnuje střešní okna a modulární světlíky, dekorativní rolety, produkty na ochranu proti slunci a žaluzie, včetně jejich instalace a inteligentních řešení pro domácnosti. Tyto produkty pomáhají zajistit zdravé a udržitelné vnitřní mikroklimatické prostředí pro práci a studium, hru a zábavu. VELUX Group působí globálně – s prodejními a výrobními provozy a 11 500 zaměstnanci ve více než 40 zemích po celém světě. Společnost VELUX Group vlastní akciová společnost VKR Holding A/S, jež je plně ve vlastnictví neziskové, charitativní nadace (THE VELUX FOUNDATIONS) a rodiny. V roce 2019 činily celkové příjmy společnosti VKR Holding 2,9 miliard EUR a nadace THE VELUX FOUNDATIONS věnovala 178 milionů EUR na dobročinné granty. Další informace najdete na adrese www.velux.com.